Nedir, Ne Demek, Eş Anlamlısı

Nedir, Ne Demek, Eş Anlamlısı

NNN Sözlük Herşeyi Öğretir

eylem planı nedir? eylem planı ne demek? eylem planı kelimesinin eş anlamlısı eylem planı zıt anlamlısıNNN SÖZLÜK

TDK eylem planı nedir? eylem planı ne demek?1. isim Bir işin amacına uygun bir biçimde gerçekleştirilebilmesi veya bir durumun daha ileriye götürülebilmesi için yapılan düzenleme

eylem planı eş anlamlısı

Eş anlamlı kelime bulunamadı.

eylem planı kelimesi geçen yazılar


 • Türkiye Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Stratejisi ve Eylem Planı
  bilinen Türkiye Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Stratejisi ve Eylem Planı 2007 yılında hazırlanmış ve 2008 yılında ilgili kurumlara dağıtılmıştır
 • Biyolojik Çeşitlilik Sözleşmesi
  katılımıyla Türkiye Ulusal Biyolojik Çeşitlilik Stratejisi ve Eylem Planı 2007 yılında hazırlanmış ve 2008 yılında ilgili kurumlara dağıtılmıştır.
 • Sarıkız, Ayışığı, Yakamoz ve Eldiven darbe teşebbüsü iddiaları
  Hazırlık aşaması bir yılı bulan “Sarıkız” isimli darbe planı, 24 Ve kendimize göre bir eylem planı yapmaya karar verdik. - Önce basını
 • Taraf (gazete)
  Künye : Ekonomi editörü: Eylem Düzyol. Dış haberler editörü: Zeynep Nuhoğlu Dış bağlantılar : htm Kafes Eylem Planı http://www. internethaber.
 • Heinrich Himmler
  Final Solution olarak adlandırılan bu eylem planı sonucunda, 6 milyon Yahudi ve bir o kadar da Yahudi olmayan insan ölmüştür.
 • Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Çerçeve Sözleşmesi
  Bu doğrultuda genel ilkeler, eylem stratejileri ve ülkelerin protokolün uygulanabilirliğini sağlamak için 2 yıllık bir "Eylem Planı" kabuledildi.
 • Çin nehir yunusu
  Bu eylem planı, 1968 çalışma grubunda belirlenen ve ulusal Çin nehir yunusunu koruma politikası olarak belirlenen üç önlemi tekrar
 • Türk Silahlı Kuvvetleri
  Ayışığı, Yakamoz ve Eldiven darbe teşebbüsü iddiaları , Balyoz darbe planı ve İrticayla Mücadele Eylem Planı , Ergenekon davaları bulunmaktadır.
 • Federal Acil Durum Yönetim Kurumu
  "Başkanlık Yeniden Yapılanma Planı" kapsamında ele alınan ve bir çıkmış nükleer cihazlara karşı bir eylem planı olarak sınıflandırıldı.

Yorumlar

-

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan Sen olabilirsin!


Yorum Yaz ( Formu eksiksiz ve doğru doldurduktan sonra, Gönder butonuna basınız.)

Teşekkür ederiz.

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.