Nedir, Ne Demek, Eş Anlamlısı

Nedir, Ne Demek, Eş Anlamlısı

NNN Sözlük Herşeyi Öğretir

çıkartmak nedir? çıkartmak ne demek? çıkartmak kelimesinin eş anlamlısı çıkartmak zıt anlamlısıNNN SÖZLÜK

TDK çıkartmak nedir? çıkartmak ne demek?1. -i Çıkartma işini yapmak
"Bu adam bir senedir buraların resmini çıkartıyor." - B. R. Eyuboğlu

Diğer Kelimeler: çok ortaklı, çiğneyebilme, tıkırını yoluna koymak, eksi uç, alüvyon, onursal başkan, meğerki, yücelme, saklanılmak, ilikçilik, gezici, hasıl, iğneleyici, kail, İslam gizemciliği,

çıkartmak eş anlamlısı

Eş anlamlı kelime bulunamadı.

çıkartmak kelimesi geçen yazılar


 • Sistemle oynamak
  oynamak ya da sistemi kötüye kullanma, sistemi korumak için konulmuş prosedür ve kuralları manipüle ederek sistemden istenilen sonucu çıkartmak
 • Parodi
  Parodi, belli sanat tarzını, bir şahsı veya belli bir grubu taklit ederek, onun gülünç veya abartılı yanlarını ön plana çıkartmak ve
 • Kamu Personel Seçme Sınavı
  istihdamının, şeffaf ve adaletli bir biçimde gerçekleşmesi ve sınav rekabeti içinde personel kalitesini en üst düzeye çıkartmak sayılabilir.
 • Colonization
  Örneğin ağaç kesmek için oduncuya, maden çıkartmak için madenciye ihtiyacınız vardır. Bunun yanı avrupadan bazen de suçlular gelir.
 • 1993 Rusya anayasa krizi
  Ancak Yeltsin 1993 yılı Nisan ayında yapılmış olan referandum sonuçlarını kendisini haklı çıkartmak için kullanmıştır. Buna karşılık
 • Kamu Personeli Seçme Sınavı
  istihdamının, şeffaf ve adaletli bir biçimde gerçekleşmesi ve sınav rekabeti içinde personel kalitesini en üst düzeye çıkartmak sayılabilir.
 • Cihadiye (para birimi)
  cülus yılında harp masraflarını çıkartmak maksadı ile tedavül ettirilen yüksek ayarlı gümüş beş kuruş. Dış bağlantılar : http://www.
 • Stop Online Piracy Act
  tasarısı ABD Adalet Bakanlığı ve telif hakkı sahiplerine telif hakkı ihlali yapan siteler hakkında mahkeme kararı çıkartmak için sunulmuştu.
 • Renk dengesi
  estetik beğeniyi arttırmak, renk doğruluğunu yakalamak ya da fotoğraf içerisindeki bütünlüğü ve vurguyu ortaya çıkartmak amacıyla yapılabilir.

Yorumlar

-

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu yapan Sen olabilirsin!


Yorum Yaz ( Formu eksiksiz ve doğru doldurduktan sonra, Gönder butonuna basınız.)

Teşekkür ederiz.

Yorumunuz yönetici onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.